Reklam
Süleyman KARAKUŞ

Süleyman KARAKUŞ


Evet mi, hayır mı?

07 Nisan 2017 - 14:46

Ülkemizi saran bir referandum kampanyası  tüm hızıyla devam ediyor.Her siyasi parti kendi programına göre çalışma yapıyor.En kapsamlı ve düzenli çalışma her zaman olduğu gibi AK Parti’de^. Bunun yanında muhalefet partileri de kendi çalışmalarını yapmaya çalışıyor.

Geçen gün Ali Özkaya vekilimizle bir yerde otururken hasbıhal ederken bir anısını anlattı. “Meclis çalışmaları sürerken CHP’li arkadaşlarla muhabbet ediyorduk onlara dedim ki, eğer hayır çıkmasını istiyorsanız EVET deyin, çünkü milletimiz feraset ehlidir bu zamana kadar siz ne dediyseniz tersini yapmıştır. Bu seferde siz hayır dediğiniz için evet çıkacaktır” diye latife yapmıştı.

Maalesef ülkemizde menzili olmayan bir ana muhalefet var, sabah dediğini akşam inkar eden, evet diyenleri denize dökeceğiz diyen, yani sanki karşısında düşman askeri varmışçasına kampanya yürüten etik ve erdem değerlerinden nasibini almayan bir anlayış hâkim. Bu dil olduğu müddetçe bizim milletimiz gereğini yapacaktır. 7 seçim kaybedenler 8. mağlubiyete hazır olsunlar. Ki bunu diyende Afyon’da yarın miting yapacak olan CHP’nin kendi vekilleridir.

Velhasıl bu seçimin sonucu ne olursa olsun hayat normal seyrinde devam edecektir. Herkes işine gidip günlük hayatını sürdürecektir. Lütfen birbirimizi incitmeden demokratik bir seyirde kampanyalarımızı yürütelim. Kim nereye oy verirse versin bu ülkenin kıymetli bir evladıdır. Yeterince düşmanı olan ülkemizin birde kendi evlatlarını birbirine düşmesin bu ülke hepimizin.

Selametle kalın

 

 

 

                                                                                                                                             Süleyman Karakuş

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum