Reklam

MERDİVENCİ, ZİYARET TURUNDA

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları 7. Bölge Müdürü Adem Sivri’yi ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş’u ziyaret etti.

MERDİVENCİ, ZİYARET TURUNDA
11 Aralık 2019 - 10:11

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları 7. Bölge Müdürü Adem Sivri’yi ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’ye faaliyet ve projeler hakkında bilgi verdi. Verdiği bilgiler dolayısıyla Sivri’ye teşekkür eden Merdivenci, TCDD’nin projelerinin Afyonkarahisar için çok yararlı olduğuna dikkat çekerek, Ankara-İzmir Yüksek Hızlı Tren Hattı’nın bitirilmesiyle, Afyonkarahisar’ın Ankara ve İzmir’den daha çok misafir ağırlayacağını kaydetti.
 
MERDİVENCİ, KARAKUŞ’U ZİYARET ETTİ
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş’u ziyaret etti. Merdivenci, Afyonkarahisar Belediyesi’nin şehrin en önemli kurumları arasında olduğunu belirterek 31 Mart Yerel Seçimleri’nden sonra göreve başlayan Süleyman Karakuş’a “hayırlı olsun” dileklerini iletti. Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş da ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Karakuş, şehrin yönetiminde istişareyi esas aldıklarını kaydetti.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum