Bolvadin’de halk sandığa giderek ilçeyi yönetecek adayı seçti. İlçe siyasetinin yakın tarihinde kendisinden çok söz ettiren AK Partili isim Fatih Kayacan bu seçimde sandıktan ikinci parti olarak çıktı. 2024 yerel seçimlerinde belediye MHP’ye geçti.
SOSYAL MEDYA HESAPLARI ÜZERİNDE GÜNCELLEME YAPTI
Bolvadin’de AK Partili Kayacan’a seçimi alır gözlüyle bakılırken sandıklardan çıkan sonuç MHP’li Derviş Aynacı oldu. Eski Belediye Başkanı Fatih Kayacan seçim sonuçlarının ardından sosyal medya hesapları üzerindeki ‘Bolvadin Belediye Başkanı’ unvanını değiştirerek ‘2014-2024 yılları Bolvadin Belediye Başkanı’ olarak değiştirdi. Bolvadin’de iki dönem AK Parti’den sonra MHP bayrağı devraldı.
SELÇUK AYDIN