E-TWİNNİNG KAPSAMINDA AFYONKARAHİSAR'A 2 ÖZEL ÖDÜL BİRDEN
Bu yıl 44 ülkeden 1284 projenin katıldığı e-Twinning Ödül Programında 9 proje e-Twinning Avrupa Özel Ödülü'ne layık görüldü.
TED AFYON KOLEJİ ÖĞRETMENİ ADİLE EMEL’DEN BAŞARI
Türkiye'den sadece 5 öğretmen bu prestijli ödülü almaya hak kazandı. Avrupa Özel Ödülü'nü alan 5 öğretmenden birisi ted afyon Koleji Fen Bilimleri öğretmeni adile emel "Natural is good, chemical is bad" adlı e-Twinning projesiyle ödüle layık görüldü.
ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMENİ ŞERİFE BURCU KAYA’DAN BAŞARI
Ayrıca Afyonkarahisar atatürk mesleki ve teknik anadolu lisesi Sağlık Hizmetleri öğretmeni Şerife Burcu Kaya "Carreer Guidance with Virtual Reality Applications" projesi ile Mesleki ve Teknik Eğitim Kategorisi"nde birinci olarak seçilerek e-Twinning Türkiye Özel Ödülünü aldı.
SÜNNETCİ TAKDİM ETTİ
Başarılı projeler yürüterek bu özel ödülleri almaya hak kazanan iki öğretmeni, Müdür Yardımcısı Mevlüt Çınar ve AB Ofisi Yetkilileri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci'yi makamında ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci öğretmenlere teşekkür belgelerini takdim ederek başarılarının devamını diledi.
YASİN AY