Reklam

DEVA AFYONKARAHİSAR YÖNETİMİ BELLİ OLDU

DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı yönetimi şekillendi. İl Başkanlığını Mali Müşavir Kadir Daylık’ın yürüttüğü yönetimde ilimizin tanınmış iş insanları bulunmakta.

DEVA AFYONKARAHİSAR YÖNETİMİ BELLİ OLDU
14 Eylül 2020 - 20:35 - Güncelleme: 14 Eylül 2020 - 21:17

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Afyonkarahisar İl Yönetimi belli oldu. Kadir Daylık’ın il başkanlığını yaptığı yönetim kurulu yirmi üç kişiden oluşuyor.
 
TOPLUMUN HER KESİMİNİ TEMSİL EDECEĞİZ
Kouyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Daylık, “Yönetim kurulumuzu oluştururken, toplumun her kesimini temsil edebilecek isimler olmasına dikkat ettik. Ticaretten hukuka, tarım ve hayvancılıktan ilimizin enerji kaynaklarına, turizmden ekonomiye birçok alanda projeler üretebilecek kişilerin yönetimde yer almasını sağladık. Afyonkarahisar siyasetinde farkımızı hissettirebilecek ve başarılı işlere imza atacak bir yönetim listesi oluşturduk” dedi.

AFYONKARAHİSAR DEVA FARKINI HİSSEDECEK
Başkan Daylık, “Siyasi nezaketten asla vazgeçmeyen, özgürlükçü, katılımcı ve çoğulcu demokrasiyi savunarak, çatışma kültüründen beslenen kesimlerle çatışmak yerine toplumun aradığı huzur, refah ve mutluluk için mücadele veren, ortak akıl ve iştişare ile hareket edebilecek bir yönetim oluşturduk. Yönetim hazırlanırken kurucu il heyetimiz, Şevket Kurt, Necmettin Çoban, Kerem Konuralp ve Zeynep Büyükkalaycı’dan oluşan 5 kişilik heyetimiz ile yaptığımız iştişare toplantıları neticesinde karar verdik. Yönetim listesi tamamen web üzerisinden görüşlerini düşüncelerini bizimle paylaşan arkadaşlardan oluşmaktadır. Afyonkarahisar; DEVA farkını, yaklaşımını hissetmeye başlayacaktır” sözlerine yer verdi. >>Cumhur Bursalıoğlu

İŞTE YÖNETİM KURULU
Kadir Daylık
Necmettin Çoban
Şevket Kurt
Kerem Konuralp
Zeynep Büyükkalaycı
Abdullah Miraç Daldal
Ahmet Büyükerkmen
Ali Şensoy
Bari Kilci
Bekir Akçiçek
Bekir Erkmen
Ercan Ekşi
Hatice Ayşen Deniz
Hasan Çatal
Hasan Er
Hüseyin Kalaycı
İhsan Yaman
Mehmet Akpınar
Mehmet Kasabalı
Muhammed Genelioğlu
Mustafa Sagay
Sadettin Çetin
Umut Akın

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum