Reklam

"DAYATMAYLA TAKOGRAF UYGULAMASI GETİRİYORLAR"

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar'lı kamyoncu esnafının "dijital takograf" uygulaması eylemine destek vererek, "Dayatmayla takograf uygulaması getiriyorlar" dedi.

"DAYATMAYLA TAKOGRAF UYGULAMASI GETİRİYORLAR"
06 Ocak 2020 - 18:21

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, kamyoncu esnafının "dijital takograf" uygulaması eylemine katılarak destek verdi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın, "dijital takograf" uygulamasına tüm Türkiye'de olduğu gibi Afyonkarahisar'da da kamyoncu esnafı büyük tepki gösterdi. 

“HAK ARAYAN HERKESİN YANINDAYIZ”
Afyonkarahisar'da kamyoncuların yaptığı eyleme destek veren Milletvekili Köksal, hak arayan herkesin yanında olduklarını söyleyerek, "Bu hak mücadelenizde haklı mücadelenizde sonuç elde edinceye kadar bende Cumhuriyet Halk Partisi'ndeki tüm Milletvekili arkadaşlarımda sonuna kadar yanınızdayız. Kamyoncu esnafının yaşadığı sıkıntıları biliyoruz. Evine ne zor ekmek götürdüğünü soğukta, sıcakta nelere maruz kaldığını hepimiz çok iyi biliyoruz. 24 saatte kamyoncu esnafının kazanamadığı bir paranın 9 saatte nasıl kazanılacağını 9 saatlik çalışmanın Türkiye'de hiçbir alt yapısı hazırlanmadan direk olarak getirilmesinin kamyoncu esnafına maddi ve manevi açıdan ne büyük zarar vereceğini biliyoruz" dedi.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum