Yerel Seçimler Sonrası CHP’ye Katılım Artıyor!
CHP Afyon’a Toplu Üye Katılımı…
CHP İl Başkanlığı’nda toplu üye katılımı ve rozet taktim etkinliği düzenlendi. Etkinlikte, Afyonkarahisar’ın tanınan iş insanı Melih Şallı başta olmak üzere yeni üyelere rozetleri taktim edildi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı’nda, toplu üye katılımı ve rozet taktim etkinliği gerçekleştirildi. CHP İl Başkanlığında gerçekleştirilen etkinliğe CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Büşra Dişçioğlu, İş insanı Melih Şallı ve çok sayıda partili katıldı.
Etkinlikte Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye olan iş dünyasının tanınan ismi Melih Şallı'ya partiye katılım rozeti takdim edildi. Rozetini İl Başkanı Faruk Duha Erhan'ın elinden alan Şallı, partinin yeni üyelerinden biri olarak kayda geçti. Etkinlikte, iş insanı Melih Şallı ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye olan 50 yeni üyeye rozetleri taktim edildi.
Etkinlik katılımcıların toplu bir fotoğraf çekimi ile sona erdi. >> Şeyda Yeşilçay- Evren Atcı
Şeyda YEŞİLÇAY