Afyonkarahisar’da genç girişimci Ramazan Arslan tarafından yeni bir işletme açıldı. Şehirdeki ekonomik canlılığa katkı sağlayacak olan "Midyeci Yasin" adlı işletmenin açılış kurdelesini Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek kesti.
Açılış sonrası yapılan paylaşımda, "Afyonkarahisar’da Ramazan Arslan tarafından yeni faaliyete geçirilen Midyeci Yasin işletmesinin açılışına katıldık. Bol bereketli ve hayırlı kazançlar dileriz," denildi. İşlek, genç girişimci Arslan’ı tebrik ederek, işletmenin şehre ve kendisine hayırlı olmasını diledi.
SELÇUK AYDIN