Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, eğitim kurumlarına yönelik ziyaretleri kapsamında haftaya Güzel Sanatlar Lisesi'ni ziyaret ederek başladı. Ziyaret sırasında yetenekli öğrenciler, Vali Yiğitbaşı’na yoğun ilgi gösterdi.
Vali Yiğitbaşı, öğrencilerle yakından ilgilendi ve onların sanatsal çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaret sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Vali Yiğitbaşı, "Hayatlarının henüz baharında sanatla iç içe olan Güzel Sanatlar Lisemizde öğrencilerimizle bir araya geldik. Yetenekleriyle göz dolduran tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum," ifadelerini kullandı.
SELÇUK AYDIN