Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Vali Yiğitbaşı, Afyonkarahisar’ın İspanya'da düzenlenen 40’ıncı yıl etkinliğinde tanıtılmasına verdiği destekten dolayı Prof. Dr. Ahmet Bolat’a teşekkürlerini iletti.
Afyonkarahisar’ın Tanıtımı İçin Teşekkür
Vali Yiğitbaşı, Afyonkarahisar'ın tarihi ve kültürel değerlerinin uluslararası platformda tanıtılmasına katkı sağlayan THY’nin önemine değinerek paylaşımında; ‘’ Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat’ı ziyaret ederek İspanya’da düzenlenen 40. yıl etkinliğinde şehrimizin tanıtımına verdikleri destekleri nedeniyle kendisine teşekkür ettik. Ziyaretimizde, şehrimizin tanıtımı ve mevcut turizm potansiyelini daha geniş kitlelere ulaştırma noktasında THY ile yapılabilecek işbirliği ve ortak çalışmaları değerlendirdik.’’ Dedi.