Reklam

Vali Çiçek "OSB'nin yanındayız"  

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Vali Çiçek, OSB’ye ve sanayice destek olacaklarını ifade ederek, “OSB’nin yanındayız” dedi. 

Vali Çiçek "OSB'nin yanındayız"  
14 Ekim 2021 - 02:45
Ziyarette OSB Başkan Vekili İrfan Mutluer ve OSB Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu da hazır bulundu. Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi olarak OSB’ye ve sanayiciye her zaman destek olduklarını ifade ederek şöyle konuştu: “Afyon OSB’mizin genişlemesi ve yatırım yapmak isteyen girişimcileri şehrimize getirmek için el birliği ile çalışıyoruz. Biz her konuda yatırımcıları destekliyoruz. Yatırımcının önündeki tüm engelleri kaldırarak, şehrimize katma değer oluşturma gayretindeyiz. İlimize güç ve değer katacak, iş ve aş sağlayacak tüm projeleri sosyal belediyecilik anlayışımızla destekliyor, tüm girişimcileri yatırım teşvik sisteminde 5. bölgede bulunan şehrimize yatırıma davet ediyorum.”

YATIRIMCILARA DESTEK OLUYORUZ
OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay da, OSB’de genişletme ve boş alan değerlendirme çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek şunları söyledi: “OSB yönetimi olarak bölgemiz ve sanayicimiz için çalışmalarımız devam ediyor. Bölgemize yatırım yapmak isteyen sanayicilerimize elimizden gelen desteği veriyoruz bundan sonrada vermeye devam edeceğiz.”

OSB’Yİ HER ZAMAN DESTEKLİYORUZ
Vali Gökmen Çiçek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, OSB’nin yanında olduklarını ve valilik olarak OSB’nin çalışmalarına her zaman destek olacaklarını söyledi. >>Mehmet Karakaş

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum