Reklam

"ÜST GEÇİDE ATATÜRK İSMİ YAKIŞIR"

Atatürk Caddesine Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapılan ve yaya trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan üst geçit çalışmalarında sona yaklaşılırken, vatandaşlar üst geçidin isminin Atatürk Üst Geçidi olmasını istiyor.

"ÜST GEÇİDE ATATÜRK İSMİ YAKIŞIR"
24 Eylül 2020 - 06:34

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaya trafiğini rahatlatma adına Atatürk Caddesi üzerinde başlanan üst geçit çalışmaları tüm hızıyla sürerken kısa sürede yayalara hizmet vermesi bekleniyor.  Kentin yaya trafiğini rahatlatmak adına engelli bireylerin, yaşlıların ve çocukların ulaşımlarını güvenli hale getirmek için başlatılan çalışmalarda montaj ve kurulumu tamamlandı. Önümüzdeki günlerde hizmete açılması beklenen üst geçidin Atatürk Caddesinde bulunması nedeniyle yanı başındaki “Atatürk Alt Geçidi” gibi Atatürk isminin verilmesini isteyen vatandaşlar, bu konuda Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Belediye Meclisinin hassas davranacağı beklentisi içerisinde.  Vatandaşlar, “Atatürk Caddesine Atatürk Üst Geçidi yakışır” dediler.  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Halil Koç
  1 hafta önce
  Recep Tayyip Erdoğan İsmi Daha Güzel Olur
 • İsmail erön
  1 ay önce
  Atatürk caddesi üzerindeki üst geçitin caddenin adı gibi ATATÜŔK adını alması bir afyonlu olarak bizleri mutlu edecektir emeği geçenlere teşekürler ediyorum.