Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, kadınların istihdam alanında daha fazla yer edinebilmesi için yoğun çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda, kentte kadınların mesleki becerilerini artırmaya yönelik projeler hayata geçiriliyor. Başkan Köksal Sadıkbey Mahallesi'nde hizmete girecek olan dikiş kursunun açılışı gerçekleştirdi.
Hamarat Kadınlara Güveniyor
Sadıkbey Mahallesi'ne kazandırılan dikiş nakış kursunun açılışına katılan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal'a, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Semra Güzbey de eşlik etti. Açılıştan sonra paylaşımda bulunan Başkan Köksal; ‘’ Sadıkbey Mahallemizin hamarat kadınları tarafından beğeniye sunulan dikiş kursunun açılışına katıldık. El emeği göz nuru eserler muhteşemdi. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum," dedi.
TÜRKELİ HABER MERKEZİ