Sarıkavak Köyünde Aziz Şehitlerimiz Süleyman Özalp ve İsmail Yılmaz Dualarla Anıldı
Dazkırı ilçesinde, şehadetlerinin yıl dönümünde Aziz Şehitlerimiz Süleyman Özalp ve İsmail Yılmaz için Sarıkavak köyünde anma programı düzenlendi. Dazkırı Kaymakamı Umut Özkır ve beraberindeki heyet, şehitlerimizin kabirleri başında dualarla yâd etti.
Kaymakam Özkır, şehitlerimizin kabirleri başında yapılan ziyaretin ardından Sarıkavak köyünde düzenlenen mevlid-i şerife katıldı. Burada şehit aileleri ve köy halkıyla bir araya gelerek duygularını paylaştı.
Aynı zamanda, Dinar ilçesinde de Aziz Şehitlerimiz Süleyman Özalp ve İsmail Yılmaz adına Sarıkavak köyünde mevlid-i şerif okutuldu.