Şampiyonlar belli oldu
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2023-2024 eğitim öğretim yılı okul sporları kapsamında düzenlenen Afyonkarahisar Atletizm-Kros müsabakaları son bulurken Akharım Atatürk Ortaokulu büyük bir başarıya imza attı.eden eğitimi öğretmeni Himmet Kaan Tekin’in antrenörlüğünü yaptığı Yıldızlar Kız ve Yıldızlar Erkek takımı öğrencileri Afyonkarahisar İl birinci olurken, Türkiye Bölge Şampiyonası’nda Afyonkarahisar’ı temsil etme hakkı kazandı. Yarışmalarda bireysel performansta ise Satı Sümeyra Yönel tüm rakiplerini geride bırakarak il birincisi oldu.>>EVREN ATCI![](https://www.afyonturkeligazetesi.com/images/files/2023/12/656da6e28a606.jpg)