Ziyarette Önder Artuk’a Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Okul Müdürü İbrahim Çakal’da eşlik etti. Hoş sohbetin gerçekleştiği ziyarette Artuk Müdür Sünnetci’ye Batı Şirketler gurubunun faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Artuk; Grup bünyesinde bulunan Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejin de bin 800 öğrencinin eğitim aldığını söyledi. Ziyarette ayrıca ilimizde verilen eğitim sistemi hakkında da istişarelerde bulunuldu. Ziyaret günün anlam ve önemine istinaden çekilen fotoğraf ile sona erdi. >>YASİN AY