Reklam

Nüfus Müdürlüğü'nden Pazar günü sınav mesaisi

Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, hafta sonu yapılacak 2020 KPSS Ortaöğretim Sınavı ile ilgili olarak, sınava girecek vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına, T.C Kimlik kartını kaybeden veya yeniden çıkarmak isteyen adaylar için, yeni kart düzenleninceye kadar belirli şartlarda Geçici Kimlik Belgesi verilebileceğini açıkladı.

Nüfus Müdürlüğü'nden Pazar günü sınav mesaisi
21 Kasım 2020 - 02:15

Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“ÖSYM Başkanlığınca 22 Kasım 2020 tarihinde 2020 KPSS Ortaöğretim Sınavı yapılacaktır. Sınava katılacak adaylardan nüfus cüzdanını veya T.C Kimlik Kartını kaybeden ve yeniden çıkarmak isteyen adaylar için “Sınava Giriş belgesi” ile bir fotoğrafını yanında getiren adaylara yeni kart düzenleninceye kadar “Geçici Kimlik Belgesi” verilebilmesi için; ÖSYM Başkanlığının Yüksek Öğretim Kurumları Sınavının yapılacağı sınav Merkezlerinin bulunduğu İl-İlçe Nüfus Müdürlüklerinin (Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğünün) 22 Kasım 2020 Pazar günü 07.00 ile 10.00 saatleri arasında açık bulundurulacağını; Kamuoyuna saygıyla duyurulur”. >>Yasin AY

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum