Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, yeni kimlik kartlarına yönelik çalışmalarını hem hanelerde hem de kurumlarda yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bu kapsamda ekiplerce sahada yapılan çalışmalar arasında T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu da yer aldı.
Ekipler ceza infaz kurumunda bulunan 23 vatandaşa yeni kimlik kartı işlemlerini gerçekleştirdi. Bu çalışmalar vatandaşların kimlik kartı yenileme sürecinde herhangi bir aksaklık yaşamadan hizmet alabilmeleri amacıyla yürütülüyor. Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, vatandaşların kimlik kartı yenileme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için çalışmalarına devam ediyor.
SELÇUK AYDIN