Reklam

MÜSİAD'TAN TÜRKELİ'YE ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar şube Başkanı Ahmet Karakol ve yönetimi, Türkeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Önder Artuk’u ziyaret etti.

MÜSİAD'TAN TÜRKELİ'YE ZİYARET
11 Aralık 2019 - 10:01

MÜSİAD Şube Başkanı Ahmet Karakol, Yönetim Kurulu üyeleri; Abdullah Özteke, Şükrü Yücel, Ercan İşlek, Suat Sayın, Orhan Koç, Mustafa Ayvalık ile birlikte bayrak değişimi ile Türkeli Gazetesi’nin yeni imtiyaz sahibi olan Önder Artuk’a hayırlı olsu ziyaretinde bulundular. Türkeli Gazetesi’nin nesilden nesile 69 yıldır ilkeli, tarafsız ve doğru habercilik anlayışı ile şehrin adeta bir arşivi konumunda olduğuna dikkat çeken MÜSİAD Şube Başkanı Karakol, bunca uzun yıllar adeta halka mahal olmuş bir gazetenin Önder Artuk gibi idealist bir işadamı tarafından yönetilecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Türkeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Önder Artuk ise, şehrimizin ekonomisine büyük katkı sağlayan iş insanlarından oluşan MÜSAD yönetiminin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret karşılıklı görüş alış-verişinin ardından son buldu.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum