Musa Kayer MHP’ den Aday Adayı Oldu
Musa Kayer Tatarlı’da Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanlığı aday adaylığına başvuruda bulundu. Önceki dönemlerde de iki kere CHP’nin belediye başkan adayı olan Kayer başvuru evrağını MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan’a teslim etti. MHP Dinar ilçe teşkilatından yapılan açıklamada , " 2024 mahalli idareler seçimlerinde Tatarlı Belde Belediye başkanlığı aday adaylığı için ilçe teşkilatımıza müracaat eden Sayın MusaKayer Beye başarılar diliyoruz.Hayırlı olsun İnşAllah.” ifadelerine yer verildi.>>
EVREN ATCI![](https://www.afyonturkeligazetesi.com/images/files/2023/12/6576cca7cb7c3.jpg)
EVREN ATCI