Afyonkarahisar’da esnaf ziyaretleri gerçekleştiren İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu kenttin sevilen esnaflarından Nizamettin Kocabey ve Mahmut Aden'i ziyaret etti. Ziyaret kapsamında esnaflarla bir araya gelen Müftü İmamoğlu misafirperverliklerinden dolayı esnaflara teşekkür etti
MÜFTÜLÜKTEN PAYLAŞIM YAPILDI
Esnaf ziyaretlerine yönelik paylaşım Afyonkarahisar Müftülüğünden yapıldı; ‘’ Afyonkarahisar İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu, esnaf ziyaretlerine devam ediyor İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu, Nizamettin Kocabey ve Mahmut Aden'i işyerlerinde ziyaret etti. Kocabey ve Aden, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu'na teşekkür etti.’’ İfadelerine yer verildi.
TÜRKELİ HABER MERKEZİ