MİLLETVEKİLİ TAYTAK BAKAN KURUM'U ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Ankara’da bakanlık ziyaretlerine devam ediyor.

MİLLETVEKİLİ TAYTAK BAKAN KURUM'U ZİYARET ETTİ
29 Ekim 2020 - 20:07
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret eden Milletvekili Taytak, bazı ilçe ve belde belediyelerinin taleplerini iletti. Hem Afyonkarahisar’ın hem de belediyelerin ihtiyaçları doğrultusunda taleplerini yerine getirmek için Ankara’da yoğun bir mesai harcayan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, bakanlık ve bürokrasi ziyaretlerine devam ediyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret eden Milletvekili Taytak, ilçe ve belde belediyelerin taleplerini iletti.
Taytak, Kurum’a istek ve talepleri iletti
Milletvekili seçildiği günden itibaren bakanlık ve bürokrasi ziyaretleri çerçevesinde belediyelerin birçok talebini karşılayan Milletvekili Taytak, belediye başkanlarının seçim öncesi kendi bölgelerinde halka vermiş olduğu sözleri yerine getirme adına önemli hizmetler gerçekleştirdi. Milletvekili Taytak, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ederek belediyelerin istek ve taleplerini iletti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Bakan Kurum, Milletvekili Taytak’ın ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Bakan Kurum, Taytak’a belediyelerin istek ve taleplerinin yerine getirileceğini söyledi. Milletvekili Taytak, desteklerinden ve yakın ilgisinden dolayı Bakan Kurum’a teşekkür etti. >>TÜRKELİ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum