Reklam

Milletvekili Köksal ilçe, belde ve köylerde sorunları dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, ilçe, belde ve köyleri ziyaret ederek çiftçinin, esnafın, vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi.

Milletvekili Köksal ilçe, belde ve köylerde sorunları dinledi
14 Eylül 2021 - 09:10
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Sandıklı İlçesi ile ilçeye bağlı Çamoğlu, Yolkonak köyleri, Dinar İlçesi'ne bağlı Kadılar, Yeşilhüyük, Duman köyleri, Evciler İlçesi ile ilçeye bağlı Baraklı, Altınova, Madenler ve Gökçek köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları yerinde tespit ederek istek ve talepleri dinledi.

AKP SEÇİM SONRASI YOLKONAK KÖYÜNÜ UNUTMUŞ
CHP Milletvekili Burcu Köksal, CHP Sandıklı İlçe Başkanı ile birlikte Çamoğlu Köyü'nde muhtar ve köy sakinleri ile görüşerek istek ve taleplerini dinledi. Daha sonra ilçeye bağlı Yolkonak Köyü'ne geçen Köksal, burada da kendisine iletilen sorunları dinledi. Yolkonak Köyü'nde yolların son derece kötü olduğunu kaydeden Köksal, "Köye parke taşı yıllardır döşenmemiş. Muhtar odası yok. Köye dere ıslahı yapılmadığı için sel riskiyle karşı karşıya. Bir park dahi çok görülmüş. Köylüler sürekli istemelerine rağmen alt geçide gece ışıklandırması ve ayna dahi taktıramamışlar. AKP'nin seçim sonrası unuttuğu köylerden biri daha. Ama biz Yolkonak’ı unutturmayacağız." dedi. Milletvekili Köksal, ilçe, belde ve köy ziyaretlerinin ardından kısa bir süre önce yapılan genel kurulla yeniden Afyonkarahisar İkinci Küçük Sanayi Sitesi Başkanlığı'na seçilen Bekir Koçak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum