MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt seçim çalışmaları kapsamında derneklere yönelik ziyaretler gerçekleştiriyor.
Gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında MHP’li Küçükkurt Küçük Dokunuşlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek yönetimiyle bir araya geldi.
MİSAFİRPERVERLİKTEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaret kapsamında paylaşım MHP’li Küçükkurt’an geldi. Küçükkurt; ‘’ Küçük Dokunuşlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan ve yönetimini ziyaret ettik. Dernek faaliyetleri hakkında bilgiler aldık, sıkıntıları dinledik. Güler yüzleri ve samimiyetleri için teşekkür ediyorum.’’ İfadelerine yer verdi.