Reklam

Kültürleri buluşturan e-Twinning projesi tamamlandı

Tınaztepe Atatürk İlkokulu İngilizce öğretmeni Ayşe kayanın, hazırladığı Lets Climb English Ladder&Slide isimli e-Twinning projesi büyük bir başarı ile tamamlandı.

Kültürleri buluşturan e-Twinning projesi tamamlandı
26 Haziran 2021 - 02:35
Projeye Avrupadan 5 ülke katılırken ülkemizden de Afyonkarahisar, Trabzon, İstanbul, Amasya, Isparta, Kahramanmaraş ve Rize’de bulunan okullar ortak oldu. Onlarca öğrenci bu proje kapsamında İngilizceyi daha iyi tanıma ve öğrenme fırsatı buldular. Proje kapsamına dahil olan ülkelerin öğrencileri karma olarak online İngilizce dersine katıldılar. Böylece öğrencilerin farklı kültürleri tanıması sağlandı.

Öğrencilerimiz farklı kültürler tanıdılar
Proje hakkında bilgiler veren proje ortağı Tınaztepe Atatürk İlkokulu İngilizce öğretmeni Ayşe kaya: “Proje öğrencilerimizin İngilizce eğitimlerini geliştirmek adına yapıldı. Proje kapsamında ortağı olduğumuz yabancı ülkelerin öğrencileri ile online olarak dersler düzenlendi. Proje öğrencilerin üzerinde çok olumlu bir etki bıraktı. Hem dili pratikte öğrenme fırsatı, hem de farklı kültürleri tanıma imkânları oldu.”dedi.

Projeye ortak olan ülke ve şehirler
Polanya, Romanya, Yunanistan, Portakiz, litvanya ve Afyonkarahisar, Trabzon, İstanbul, Amasya, Isparta, Kahramanmaraş, Rize 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ayşe KAYA
  2 ay önce
  Çok teşekkür ederim sayın müdürüm
 • Mehmet Çınar
  3 ay önce
  Emeği geçen öğretmenimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim. Maşallah bir kasaba okulundan uluslararası bir projeye katılıp öğrenciler farklı kültürler tanıdılar ve heyacan yaşadılar.tekrar teşekkür ederim öğretmenim