Cumhuriyetin 101. Yılında Afyonkarahisar’da 28 Mayıs Dünya Oyun Oynama günü etkinlikleri kapsamında kültürümüzün unutulmaya yüz tutmuş oyunları Veysel Eroğlu Spor Salonunda yeniden hayat buldu
Dünya Oyun Oynama Günü etkinlikleri kapsamında Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliğinde gençler doyasıya eğlenirken geleneksel oyunlarımızı tekrardan oynayarak unutulmamasına engel olurken keyifli dakikalar geçirdiler
FASULYE TORBASI ATTILAR
Geleneksel oyunlarımızdan fasulye torbası oyununu oynayan öğrenciler hem eğlendiler hem de anne ve babalarının oynadıkları oyunları tekrar oynayarak yıllar sonra oyunların tekrardan yaşayarak milli kültürümüzün yaşamasını sağladılar
EVREN ATCI