Afyonkarahisar 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek Kazım Özer İlkokulu öğrencilerini misafir etti. Öğrencilere, 112'nin önemi ve acil durumlarla başa çıkma konularında eğitimler verildi.
Kazım Özer İlkokulu öğrencilerini ağırlayan 112 Acil Çağrı Merkezi personeli, öğrencilere kurumlarının çalışma prensipleri ve önemi hakkında bilgiler aktardı. Öğrencilerle yakından ilgilenen yetkililer, acil durum çağrılarının nasıl yapıldığı ve 112 ekiplerinin nasıl çalıştığı konularında öğrencilere detaylı bilgiler sundu. Ziyaret sonrasında yapılan paylaşımda, "Kazım Özer İlkokulu öğrencileri kurumumuzu ziyaret ettiler. Kıymetli ziyaretleri için teşekkür ederiz" denildi