Reklam

JETLER İLK PEŞİNDE

2021-2022 futbol sezonuna büyük umutlarla başlayan ancak oynadığı üç karşılaşma sonrasında sadece 2 puan toplayabilen Afjet Afyonspor, Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde ligin iddialı ekiplerinden Ankaraspor’u konuk edecek. Temsilcimiz bu maçtan galibiyetle ayrılarak hem ilk galibiyetini almak istiyor, hem de taraftarına kendini affettirmek istiyor.

JETLER İLK PEŞİNDE
25 Eylül 2021 - 02:03
Büyük umutlarla Afjet Afyonspor Teknik Direktörlüğüne getirilen Mustafa Çapanoğlunun raporu doğrultusunda kadrosunu hemen hemene baştan yenileyen Afjet Afyonspor ilk peşinde. Geride kalan 3 haftalık dilimde sadece 2 beraberlik alabilen temsilcimiz Afjet Afyonspor, Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde üç haftalık dilimde 7 puan toplayarak puan cetvelinde 3. sırada yer alan Ankaraspor’u konuk edecek.

MORALSİZ AMA İNANÇLILAR
Hafta başından itibaren Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu yönetiminde çalışmalarını sürdüren Afjet Afyonsporda futbolcuların alınan sonuçlar nedeniyle moralsiz olmaları dikkat çekiyor. Dünü çift antrenman yaparak tamamlayan Afjet Afyonspor, Pazar günü oynayacağı kritik maçın da provasını yaptı.
Yaşanan tüm şansızlıklara rağmen Ankaraspor karşısında taraftar desteğini de arkasına alarak sahaya çıkacak olan Afjet Afyonsporda futbolcular ve teknik heyet galibiyet için kenetlendi.
Saat: 19.00da başlayacak olan karşılaşmayı Aksaray Bölgesi hakemlerinden Volkan Okur yönetecek. >>Cumhur BURSALIOĞLU

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum