İYİ Parti Afyonkarahisar İl ve Merkez İlçe yönetimleri, olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İl Sekreteri Tevfik Sarı ve Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken başkanlığında düzenlendi. İYİ Parti'nin bu olağanüstü toplantısında, "Rotamız Net, Pusulamız Millet" sloganı ile 26 Ağustos Cumartesi günü Kocatepe'de gerçekleşecek olan büyük buluşmanın ayrıntıları görüşüldü.
“GENEL BAŞKAN BULUŞMADA ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR YAPACAK”
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığından yapılan açıklamada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu anlamlı buluşmada önemli açıklamalar yapacağı belirtilirken, programın Malazgirt Zaferi'nin 952. ve Büyük Taarruz ‘un 101. yılına denk gelmesi de ayrı bir anlam taşıyor. Afyonkarahisar'da gerçekleşecek olan bu büyük buluşmada, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek vatandaşlarımızın sorunsuz bir şekilde ağırlanması için İYİ Parti İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri toplantı sonrası Kocatepe’ye çıkarak son hazırlıkları gözden geçirdi.>>
EVREN ATCI