Çay İlçe Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü ilçe genelindeki köy ziyaretlerine devam ediyor. Özellikle yaşlı vatandaşlara yönelik başlatılan yeni tip kimlik kartı başvuru uygulaması kapsamında, müdürlüğe gidemeyen vatandaşların hizmet alabilmesi için Çayırpınar Köyü ziyaret edildi.
Çay İlçe Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü personeli, Çayırpınar Köyü'nde ikamet eden ve müdürlüğe giderek kimlik kartı başvurusunda bulunamayan vatandaşların işlemlerini yerinde gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında yaşlı vatandaşlarla yakından ilgilenildi ve gerekli tüm işlemler ikamet adreslerinde tamamlandı. Yetkililer konuya yönelik; ‘’ Devletimizin hizmetinin gitmediği yer kalmayacak. Çayırpınar Köyümüze misafir olduk.’’ Dedi.
SELÇUK AYDIN