Yerel seçimlerin ardından gerçekleştirilen tebrik ziyaretleri çerçevesinde, Hizmet-İş Sendikası Afyonkarahisar Şube Başkanı Kemal Erkuş ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Ali Altuntaş'ı makamında ziyaret etti.
MAKAMDA MİSAFİR ETTİ
Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, Hizmet-İş Sendikası Afyonkarahisar Şube Başkanı Kemal Erkuş ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Ziyarete ilişkin paylaşımında Başkan Altuntaş, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri nedeniyle tebrik ziyaretinde bulunan sendika temsilcileri Kemal Erkuş ve Yardımcısı Ceylan Evsen'e teşekkür etti.