HALKIMIZI, ESNAFIMIZI BU EKONOMİK BUHRANDAN KURTARACAĞIZ

Çarşamba Pazarında esnaf ve vatandaşlarla biraraya gelen CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, “Esnafımıza, vatandaşımıza yanlarında olduğumuzu ifade ederek moral verdik.” dedi.

HALKIMIZI, ESNAFIMIZI BU EKONOMİK BUHRANDAN KURTARACAĞIZ
24 Şubat 2021 - 15:04
CHP Merkez İlçe Başkanım Ömer Akyıldız ve beraberindeki heyetle Çarşamba Pazarında esnafımı, çiftçiyi ve üreticiyi ziyaret eden CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, esnafı ve vatandaşı dinlediklerini söyledi.
ONLAR KONUŞTU BİZ DİNLEDİK
“Esnafımız dertli” diyen Başkan Görgöz, “İşler çok durgun ama bugün hava da güzel olunca biraz hareket var. Buna da şükür” diyerek sorunlarını bize aktardılar. Vatandaşlar konuştu, esnafımız, köylümüz konuştu, biz dinledik” dedi.
HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK
Bizim ziyaretimizden memnuniyetini dile getiren vatandaşlarımıza, “Sakın moralinizi bozmayın, her şey çok güzel olacak. Ülkemizi içinde bulunduğumuz “ekonomik buhrandan çıkartacağız. Hep beraber yüzlerimiz gülecek” diyerek moral verdik. Çözüm önerilerimizi kısa kısa anlattık. Esnafımızın, çiftçimizin, köylümüzün yanındayız. Çalışmalarımıza hiç durmadan devam edeceğiz”
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • adnan kodurgu
    1 ay önce
    eanaf zorda kensel donusumcu ler zor durumda esnaf krediyiodemiyor zordurumda dukkanlar acık allıs veris yok acıgız halkın cebi kapallı halk zugurtgeziyor yag olmus yetmislira odun komur dogalgaz ıkı petek callısıyo besyuz bin tl et hayal tavuk tek but hayel meyve eve kusmus ellektiriktavan yapmıs hersey bu hayatta hersey hayel parası olan gercek yasayanlar e bizde hayelde yasayallımkibizde biraz dik durmayı ogreniriz belkiallah buyuk