Şuhut Kaymakamı ve Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Harun Reşit Han, ilçede görevlerinde üstün gayret gösteren personelle bir araya gelerek başarı belgelerini takdim etti. Kaymakam Han, Şuhut Devlet Hastanesi'nde görev yapan ve çalışmalarıyla öne çıkan hekim ve idarecileri makamında ağırladı.
Başarı belgeleri takdim edilen isimler arasında:
Başhekim Mustafa Nihat Atabek,Başhekim Yardımcısı Mustafa Sivas,Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Teoman Ulusoy,İdari Mali Hizmetleri Müdürü Deniz Karakaş,İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı Yunus Bucak yer aldı. Kaymakam Han, başarı belgelerini takdim ederken, hastane personelinin özverili çalışmalarının halk sağlığı açısından büyük önem taşıdığını vurguladı. Görevlerinde üstün gayret gösteren tüm personele teşekkür eden Kaymakam Han, başarılarının devamını diledi.