Reklam

FUZUL EV'DEN MUHTARLARA ÖZEL YÜZDE 25 İNDİRİM

Fuzul ev Afyonkarahisar şubesi, ilimiz muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi.

FUZUL EV'DEN MUHTARLARA ÖZEL YÜZDE 25 İNDİRİM
14 Ekim 2021 - 02:12
1992 yılında kurulan ve binlerce aileyi faizsiz, peşinatsız, kredisiz ev, iş yeri, arsa, otomobil sahibi yapan Fuzul ev, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ile birlikte Karayolları parkında düzenlenen kahvaltıda protokol imzaladı.
Kişilerin kendi ödeme koşullarını belirlediği ve ev sahibi olabilmelerini sağlayan bir konut edindirme sistemi olan Fuzul ev ile birlikte, imzalanan protokol sayesinde İlimiz muhtarlarına %25 indirim sağlandı. Karayolları parkında düzenlenen kahvaltıya Afyonkarahisar Fuzul ev Şube Müdürü Özgür Ünlü, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, Afyonkarahisar Valiliği İdari ve Denetleme Müdürlüğü’nde görevli Tuncay Eroğul, Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yaman Şenol ve ilimizin tüm muhtarları katıldı.

“ÖNEMLİ BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ”
Toplantıda konuşan Afyonkarahisar Valiliği İdari ve Denetleme Müdürlüğü’nde görevli Tuncay Eroğul: “Böyle bir organizasyon için Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur Bey’e ve Afyonkarahisar Fuzul ev Şube Müdürü Özgür Ünlü Bey’e teşekkür diyorum. Ben Tuncay Eroğul. Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in emirleri ile Valilik bünyesinde bulunan İdari ve Denetleme Müdürlüğüne atanmış bulunmaktayım. Bu süreçte sizlerle birlikte çalışacağız. Bir eski Nüfus Müdürlüğü görevlisi olarak çoğu muhtarımız ile daha önceden tanışıyoruz. Şunu bilin ki; Sayın Valimizin talimatları ile ve siz değerli muhtarlarımız ile önemli başarılara imza atacağımızı düşünüyorum”dedi.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”
Bu tarz istişarelere her zaman ihtiyaç duyduklarını aktaran Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yaman Şenol: “Öncelikle bu güzel etkinliğe bugün bizleri de davet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Güzel bir etkinlik oldu. Böyle istişarelere her zaman ihtiyacımız var. Malum pandemi nedeniyle çok fazla bir araya gelemedik; ancak biliyorsunuz sizlere hizmet vermek için her zaman hazırız ve bir telefon kadar uzağız. Her zaman yanınızda olduğumuzu tekrar bildirmek istiyorum”dedi.

“İNDİRİM ORANIMIZI YÜZDE 25’E ÇIKARIYORUZ”
Pandemi sürecinde tüm muhtarlara göstermiş oldukları özveriden dolayı teşekkür eden Afyonkarahisar Fuzul ev Şube Müdürü Özgür Ünlü: “Öncelikle bende Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Suat Bey’e ve Kurum Müdürlerimize teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum. Pandemi süresinde tüm muhtarlarımızın göstermiş oldukları özveri ve almış oldukları risklerden dolayı muhtarlarımıza da şükranlarımı iletmek istiyorum. Geçen yıl pandemi sürecinden önce biliyorsunuz tekrar bir araya gelmiştik ve Suat Başkanım ile birlikte Muhtarlar ve yakınlarına %15 indirim imkanı sunmuştuk. Bu sene bu indirim oranımızı artırıyoruz ve %25’e çıkarıyoruz. Bu sıkıntılı günlerde Genel Müdürlüğümüz ve Sayın Başkanımız Suat Bey ile istişareler yaparak neler yapabilirizi düşündük. Ve bunun sonucunda da böyle bir karar aldık. Şubelerimize geldiğinizde detayları tek tek sizlere ileteceğiz. Anlaşmanın hepimiz için hayırlı olmasını dileyerek, katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum”dedi. >>YASİN AY

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum