DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Afyonkarahisar'a geliyor
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, parti politikası ve vizyonunu kamuoyuyla paylaşmak amacıyla gerçekleştireceği ziyaretler kapsamında, 1 Mart Cuma günü Afyonkarahisar'a bir ziyaret edecek. Babacan'ın ziyareti, parti üyeleri ve Afyonkarahisarlı vatandaşlar arasında büyük bir heyecanla bekleniyor. Ziyaret, DEVA Partisi'nin bölgesel olarak genişlemeye devam etme ve yerel halkla doğrudan etkileşimde bulunma stratejisinin bir parçası olarak değerlendiriliyor.DEVA Partisi sözcüsü, Ali Babacan'ın Afyonkarahisar ziyareti sırasında yerel sorunlara ve vatandaşların beklentilerine odaklanacaklarını belirtti. Ayrıca, Babacan'ın politika ve vizyonunu anlatarak, partisinin Türkiye genelindeki hedeflerini açıklayacağı belirtildi.>>EVREN ATCI