Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ekipleri şehrin genelinde yürüttükleri çalışmalarla vatandaşların ulaşım konforunu artırmaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Dazkırı ilçesi Karaağaçkuyusu köyü ile Denizli ili Özdemirci Köyü arasındaki 8 kilometrelik bağlantı yolunda sıcak asfalt yapım çalışmaları tamamlandı
Yol Konforu Artı
İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde planlanan çalışmalar kapsamında asfalt kaplama ve bakım-onarım çalışmaları, vatandaşlara daha güvenli ve konforlu ulaşım imkânı sunmayı hedefleyerek yoğun şekilde devam ediyor. Yatırım programları kapsamında ise Dazkırı ilçesi Karaağaçkuyusu Grup Yolu tamamlanarak trafiğe açıldı. Yeni yolun trafiğe açılmasıyla birlikte Dazkırı ilçesine bağlı Kızılören, Hasandede ve Çiftlik köylerinin de ulaşımına büyük destek verecek olan yol çevre halkının yolculuklarına konfor ve güven katacak.