Reklam

CUMHURBAŞKANIMIZ BU ÜLKE İÇİN BİR LÜTUF

Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, AK Parti’ye katılan belediye başkanları toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü.

CUMHURBAŞKANIMIZ BU ÜLKE İÇİN BİR LÜTUF
04 Eylül 2020 - 04:02

Kayacan, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın olaylara yaklaşımı, dikkati, konulara hakimiyeti,bu ülke için büyük bir lütuf” sözleriyle toplantıyı değerlendirdi.  Yerel seçimler sonrasında AK Parti’ye katılan belediye başkanları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katıldığı toplantıda buluştu. O toplantıya seçimleri bağımsız olarak kazanan daha sonraki süreçte AK Parti’ye geçen Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’da katıldı.
Acele kamulaştırma kararı için şükranlarımızı sunduk
kayacan toplantıyı sosyal medya hesabından değerlendirerek, şöyle dedi:  “Dün, AK Parti Genel Merkezimizde, Yerel Seçim sonrası AK Parti’ye katılan Belediye Başkanları olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’un katılımıyla gerçekleşen toplantıya katıldık. Bolvadinimiz için taleplerimizi aktardık. Yaptıklarımızı anlattık. Kentsel Yenileme Projemiz için “Acele Kamulaştırma” kararından dolayı şükranlarımızı ilettik. Partimizle ilgili düşüncelerimizi de anlatma fırsatı yakaladık.Her bir Belediye Başkanımızı sabırla, dikkatle ve notlar alarak dinleyen Sayın Cumhurbaşkanımıza minnetlerimi sunuyorum. Bir kez daha anladım ki; Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdpğan’un olaylara yaklaşımı, dikkati, konulara hakimiyeti, bu ülke için büyük bir lütuf. Rabbim Bizleri Kadirşinas Bolvadin halkına mahcup eylemesin!”
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Vatandaş.
    3 hafta önce
    Bolvadin belediye başkanı mı :) Her devrin adamı yandaşlarına hizmetkar diğer vatandaşlara düşman....