CHP Denizli Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Şeref Arpacı, Afyonkarahisar’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında, CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Arpacı, İl Başkanı Faruk Duha Erhan ile bir araya geldi.
74 Yıllık Hasrete Son Veren Örgütü Tebrik Etti
CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Faruk Duha Erhan, partisinin Denizli Milletvekili Şeref Arpacı’yı makamında ağırladı. İki siyasi ismin buluştuğu ziyaretin ardından Şeref Arpacı, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Arpacı, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Afyonkarahisar İl Başkanımız Faruk Duha Erhan’ı il başkanlığımızda ziyaret ettim. 74 yıl aradan sonra Afyonkarahisar Belediyesi'ni partimize kazandıran örgütümüzü tebrik ettim. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum." İl Başkanı Faruk Duha Erhan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şeref Arpacı’ya teşekkür etti.
SELÇUK AYDIN