CHP’nin 27. Dönem Milletvekili Servet Ünsal, Afyonkarahisar’a gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında hem Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ı hem de CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan’ı ziyaret etti.
İlk Durak CHP İl Başkanlığı
Ziyaretine CHP İl Başkanlığı ile başlayan eski milletvekili Servet Ünsal, CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan ile bir araya geldi. Görüşmede, parti çalışmaları ve yerel politikalar üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Ünsal Erhan’a Afyonkarahisar’daki başarılı çalışmalarından dolayı tebriklerini iletti.
Belediye Başkanı Burcu Köksal’la Görüşme
CHP İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Servet Ünsal, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ı makamında ziyaret etti. Görüşmede, Afyonkarahisar’ın gelişimi için yapılan projeler ve gelecekteki planlar ele alındı. Ünsal, Başkan Köksal’a belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alarak, kentteki ilerlemelerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Memnuniyet ve Teşekkür
Ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada Servet Ünsal, Afyonkarahisar’da gördüğü misafirperverlikten dolayı memnuniyetini ifade ederek, CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan ve Belediye Başkanı Burcu Köksal’a teşekkür etti. Ünsal; ‘’ Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Burcu Köksal’ı ve İl Başkanımız Faruk Duha Erhan’ı makamlarında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledim.’’ Dedi.
SELÇUK AYDIN