Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Olgun; “Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit yakınları ve Gazilerimiz ile bir aradaydık. Dernek ziyaretimiz; bugün çok daha büyük bir anlam taşıyordu bizim için”dedi.
Ziyarette Başkan Kumartaşlı, şehit aileleri ve gaziler ile görüşen İyi Parti Milletvekili Aday Adayı Av. Hakan Şeref Olgun günün anlam ve önemine istinaden kendileriyle fotoğraf çekindi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Kumartaşlı, Olgun’a çalışmalarında başarılar diledi. >>Hüseyin ER