AK Parti İl Başkanlığına yönelik ziyaretler devam ediyor. İl Başkanı Hüseyin Menteş, ziyaretler kapsamında Nuribey Belediye Başkanı Halil Kaya'yı ağırladı.
Nuribey Belediye Başkanı Halil Kaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, ilçe ile ilgili konular ve projeler ele alındı. Başkan Menteş, partisinin ilçe belediye başkanlarını ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirterek ziyaretten dolayı teşekkür etti.
SELÇUK AYDIN