Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, kentin ve bölgenin ekonomisine katkı sağlamak amacıyla iş dünyasının önemli isimleriyle bir araya geldi. Ziyarete Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı (EGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler ATB Meclis Başkanı Ali Rıza Gürakar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Erdem ve EGEV mütevelli heyeti katıldı.
Ziyarette Afyonkarahisar’ın ekonomik gelişimi ve iş dünyasının beklentileri üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Burcu Köksal, kentteki ekonomik yatırımlar ve projeler hakkında bilgi vererek, iş dünyasıyla güçlü bir iş birliği içinde olmanın önemine yer verdi. EGEV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar’ın ekonomik potansiyelini daha da artırmaya yönelik Belediye Başkanı Köksal’a desteklerini iletti. Başkan Köksal, ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür etti.
SELÇUK AYDIN