Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı (EGEV) Mütevelli Heyeti toplantısına katıldı.
Toplantıda, iş dünyasına yönelik çeşitli istişarelerde bulunuldu ve güncel konular tartışıldı. Başkan İşlek, EGEV Vakfı mütevelli heyeti ile birlikte bölgedeki ekonomik gelişmeleri değerlendirdi ve iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerileri sundu. Ev sahibi Mehmet Mühsürler, katılımlarından dolayı Ercan İşlek ve MÜSİAD heyetine teşekkür etti. Afyonkarahisar’da düzenlenen toplantı İş dünyasının önemli temsilcilerinin bir araya getirdi.