Gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu. ‘Gerçek Belediyecilik’ mottosuyla ilçede AK Parti Belediyeciliği hizmetlerine yönelik çalışmalar gerçekleştiren Başkan Atlı vatandaşın baş tacı olduğunu ifade etti.
KARARLILIKLA YÜRÜYORUZ
İlçe ziyaretlerine dair paylaşımı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşsan Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı; ‘’ AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Ali Özkaya ile birlikte Esnaflarımızı ve Vatandaşlarımızı ziyaret ederek desteklerini istedik. Esnafımızda, Vatandaşımızda bizim baş tacımız. Güler yüzleri, ilgileri, destekleriyle gücümüze güç kattılar. Türkiye Yüzyılı’nda AK Parti Belediyeciliği vizyonumuzla kararlılıkla yürümeye ‘’ dedi.