Reklam

BASIN YAYIN DERNEĞİ'NDEN HİSAR'A ZİYARET

Hisar Gazetesinin 17. kuruluş yıldönümü nedeniyle Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yönetimi Hisar Gazetesi’ni ziyaret etti.

BASIN YAYIN DERNEĞİ'NDEN HİSAR'A ZİYARET
24 Eylül 2020 - 15:59

Afyonkarahisar basın yalın derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçük Kurt, Onursal başkan Hakkı Özsoy ve Yönetim Kurulu üyeleri, kuruluşunun 17. yıldönümü nedeniyle Hisar Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Hisar Gazetesi İmtiyaz sahibi Hakan Dilek; “ İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp, aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli bir görevi yerine getirmektedir” dedi.
“Hisar’ın 17., Dilek’in 3. yılını kutluyorum”
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocatepe Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sezer Küçükkurt; “Afyonkarahisar basınının önemli gazetelerinden Hisar gazetemizin 17. Kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Daha nice yıl dönümlerinde hep bir arada bulunmayı diliyorum. Başarılarının devamını diliyorum.  Hisar gazetesinin 17. Senesi Hakan Dileğin ise 3. Senesini kutluyorum” dedi.

“Gazeteciliği toplum için yapıyor”
Basın Yayın Derneği Onursal Başkanı Hacı Hakkı Özsoy ise; “17 Yıldır İlimize hizmet eden Hisar Gazetemizin kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Allah uzun yıllar nasip etsin. İnsan hem birtakım şeyleri merak ediyor hem de bilgi sahibi olması gerekiyor. Bunları da tek başına yapamayacağı için bu işleri yapabilecek insanların olması gerekiyor. Bunlar da habercilerdir. Habercilerin bilgi edindikleri çeşitli kaynaklar vardır. Kaynaklardan elde edilen verileri bilgi olarak çeviriyorlar. Gazeteciliğin toplum için yapılıyor olması önemli bir konu. Çünkü toplum yararı güdülmesi gerekiyor. Hisar Gazetemiz bu kriterleri yerine getiriyor ve Gazeteciliği toplum için yapıyor” dedi. >>TÜRKELİ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum