BAŞARILI SPORCU’DAN BAŞKAN AYNACI’YA ZİYARET
Kayseri’de düzenlenen 2023-2024 Okul Sporları Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda Hasan Gemici Ortaokulu öğrencisi Fahri Agah Haliloğlu, Türkiye ikincisi oldu.
“FAHRİ AGÂH HALİLOĞLU BİZLERİ GURURLANDIRDI”
Başarılı sporcu Haliloğlu, bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı’yı ziyaret etti.
Ülkenin dört bir yanından gelen sporcuların yeteneklerini sergilediği turnuvada Fahri Agah Haliloğlu, büyük bir başarı elde etti.
Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı’da Haliloğlu'nu başarısından dolayı tebrik ederek ödül takdim etti. Başkan Aynacı, “Fahri Agâh çok önemli bir başarı elde ederek bizleri gururlandırdı. Öğrencimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Öğretmenlerine ve ailesine de vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
YASİN AY