Reklam

ARSLAN: "TABLET KAMPANYASINI DESTEKLİYORUZ"

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı, Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Arslan Afyonkarahisar Belediyesinin başlatmış olduğu “Askıda tablet ve televizyon kampanyasına destek amaçlı  şube binasında bir basın toplantısı düzenledi.

ARSLAN: "TABLET KAMPANYASINI DESTEKLİYORUZ"
26 Eylül 2020 - 18:28

Toplantıda konuşan Arslan: “Afyonkarahisar Belediyemizin “Askıda Tablet ve Televizyon Kampanyası” ile eğitime destek projeleri, ihtiyaç sahibi maddi imkânı olamayan öğrencilerimizin uzaktan eğitimden mahrum kalmamaları için başlattığı, uyguladığı projeyi kıymetli buluyor, Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1Nolu Şube olarak teşekkür ediyoruz ve destekliyoruz”dedi.
“YENİ BİR HAYIR KAPISI AÇMIŞTIR”
Projeye tüm kesimlerin katkı sağlaması gerektiğini ifade eden Mustafa Arslan: “Göreve başladığından bu yana insanımızın yanında, sokakta, camide,  sanayide, esnafla, milletle iç içe gördüğümüz Şehreminimiz, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Zeybek ve ekibi hayırseverlerimize “Askıda Tablet ve Televizyon Kampanyası” ile yeni bir hayır kapısı açmıştır. İhtiyaç sahibi öğrencilerimizin uzaktan eğitimle ilgili ihtiyaçlarının imdadına yetişen bu kampanya; istikbalimizle ilgili kaygı duyan, eğitime duyarlı tüm kesimler için katkı sunulması gereken bir fırsattır. Hacı Bayram Veli’nin ifadelerinde yer bulduğu haliyle “İnsan, şehri inşa ederken, aslında taşın toprağın arasında kendisini inşa eder. Gönülde her ne var ise, şehir olarak görünür. Gönlü taş olanın şehri taş, gönlü aşk ile dolu olanın şehri gülistan olur”dedi.
“BELEDİYE BAŞKANIMIZI HER ZAMAN YANIMIZ BULDUK”
Her zaman eğitimden yana bir katkı gördüklerini aktaran Arslan: “Eğitimle ilgili yapmış olduğumuz projelerimizde Belediyemizi ve Belediye Başkanımızı her zaman yanımız bulduk. “Bir Bilenle Bilge Nesil” Kitap okuma yarışmamızda proje ortağımız olarak binlerce kitabın öğrencilerimize ulaştırılmasından; “Bir Yetim Bir Dilek Bir Yetimhane” projemiz kapsamında şehrimizde yetimlerin dileklerinin yerine getirilmesinde sokakları birlikte arşınladığımıza, Orta Afrika ülkesi olan ÇAD’ın Başşehri Encemine’de yapımı tamamlanmak üzere olan “Erol Battal Kız Yetimhanesi’ne” olan şahsi katkılarına, her zaman eğitimden yana katkı sunan bir duruş gördük”dedi.
“ÇORBADA TUZUMUZ OLSUN İSTİYORUZ”
On öğrencinin tablet ihtiyaçlarını karşılayacaklarını ifade eden Şube Başkanı Mustafa Arslan: “Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube olarak, şehrimizi gülistan eylemek isteyen bu güzel bakışa, gayrete teşekkür ediyor, hak ve hayır mücadelemizde insanımıza, ihtiyaç sahiplerine, öğrencilerimize ve eğitime yapılan her türlü katkıyı, projeyi desteklemeyi aslî vazifelerimizden kabul ediyor, Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Yönetim Kurulumuzun şahsi katkıları ile 10 evladımızın tablet ihtiyacını karşılayarak, çorbada bizim de tuzumuz olsun istiyoruz. Afyonkarahisarlı tüm hemşerilerimizi, hayırseverlerimizi, Afyonkarahisar Belediyemizin besmelesini çektiği, hak ve hayır mücadelesine ortak olmaya, katkı sunmaya davet ediyoruz”dedi. >>Yasin AY

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum