Reklam

"Anında müdahil oluruz"

"Anında müdahil oluruz"
24 Kasım 2019 - 16:21

AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, Çobanlar ve Kocaöz'de inceleme bulundu. Afyon Şeker fabrikasının özelleştirme kapsamına son anda alındığını belirten Özkaya, " Özelleştirme konusunda çiftçimizin aleyhine kararlar alınır, mağdur edilirse ya da vatandaşımıza sıkıntı çıkaracak uygulamalar yapılırsa, anında müdahil oluruz" dedi.

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, belediyeye olan ziyaretinde yoğun bir kalabalık tarafından karşılandı. Milletvekili Özkaya'yı belediye girişinde Başkan Ali Altuntaş, İlçe Başkanı Ali Yalman, İl Genel Meclisi Üyeleri ve vatandaşlar karşıladı.  Çiçeklerle karşılanan Milletvekili Özkaya, Başkan Altuntaş'ın sunumunu dinledi, sorunları tek tek not etti. Yeni yılın ilk ayında faaliyete geçmesi beklenen ve Çobanlar Belediyesi tarafından yaptırılan tekstil fabrikası hakkında konuşan Milletvekili Özkaya "Tekstil fabrikası müthiş bir iş" dedi.

 

“Sağlıkta yüzde 97,5 memnuniyet var”

Çobanlar Belediyesinde konuşan AK Parti Milletvekili Ali Özkaya,  sağlıkta büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek "Bu konuda yapılan anketlerde vatandaşımızın memniyeti yüzde 97,5’tur" dedi. Çobanlar'daki hastaneye her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade eden Özkaya, "Bolvadin-Çay-Çobanlar ilçesine hitap edecek bir bölge hastanesinin yapılması için de çalışmalar yapıyoruz. Bu hastanede günün en az 18 saatinde her türlü sağlık hizmeti verecek. Sağlıktaki memnuniyeti yüzde yüzlere çıkarmak istiyoruz" dedi.

 

“Anında müdahil oluruz”

Afyon Şeker fabrikasının özelleştirme kapsamına son anda alındığını belirten Özkaya, "Fabrikamız, ülkemizin en verimli fabrikaları arasındaydı, özelleştirmede de en yüksek fiyattan satılan fabrikalar arasındadır. Özelleştirme konusunda çiftçimizin aleyhine kararlar alınır, mağdur edilirse ya da vatandaşımıza sıkıntı çıkaracak uygulamalar yapılırsa, anında müdahil oluruz" şeklinde konuştu.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum