ANDA Derneği, Dinar'da Kamp Düzenledi
Afyonkarahisar ANDA Derneği'nin gönüllü üyeleri ve eğitimcileri, Dinar kamp ve eğitim için bir araya geldi.
Kampın açılışına Belediye Başkanı Yaşar Kemal Kantartopu ve Afyonkarahisar AFAD İl Müdürü Atila Altunbulak da katıldı. Açılış töreninde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Afyonkarahisar ANDA Derneği temsilcisi Agâh Oktay Kılıç, derneğin amacı ve kuruluşu hakkında bilgi verdi. Daha sonra Belediye Başkanı Kantartopu, katılımcılara kolaylıklar ve başarılar diledi.