Reklam

"ALDANAN BİR DIŞ POLİTİKA YÜRÜTÜLMEYECEK"

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı haftalık basın toplantılarına devam ediyor.

"ALDANAN BİR DIŞ POLİTİKA YÜRÜTÜLMEYECEK"
07 Ocak 2020 - 19:22

Parti binasında düzenlenen toplantıya Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Dağhan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda İl Başkanı Suna, ülke ve yerel gündemi değerlendirdi.
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Suna: “Yeniden Refah iktidarında sürekli olarak dış güçler tarafından aldatılan, aldanan bir dış politika yürütülmeyecek.”dedi.
“Çözülmesi gereken sorunlar bulunuyor”
Toplantıda iş adamları ve esnafın sorunları bulunduğunun altını çizen Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna: “Yeniden Refah iktidarında, iş başına gelir gelmez İncirlik Üssü ve Malatya Kürecik Radar Üssü kapatılarak terörle mücadele nasıl yapılır bütün dünyaya göstermiş olacağız. Yeniden Refah iktidarında sürekli olarak dış güçler tarafından aldatılan, aldanan bir dış politika yürütülmeyecek. Yerelde de çözülmesi gereken sorunlar bulunuyor. Trafik sorunu, pancar ve haşhaş üreticilerinin sorunları, işadamlarının, esnafın sorunları bulunuyor. 2023-2071 hedeflerinden söz eden iktidar partisi mensuplarının 21. Yüzyılda suyu olmayan beldelere çare üretememiş olmalarını hayretle izliyoruz” dedi. >>Yasin Ay
 
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum